Nábytek vyplétaný banánovníkem, mořskou sasankou nebo vodním hyacintem

Banánové listy
V nábytkářském průmyslu jsou používány usušené a smotané do pevných provazů. Provazy z banánových listů jsou přirozeně zabarveny tmavě hnědě se skvrnami, většinou se již barevně neupravují, nemoří, ale ošetřují se pouze bezbarvým lakem.  Pevnost, trvanlivost, barva a příjemná struktura zajišťuje tomuto materiálu velkou oblíbenost na poli výroby nábytku.

Vodní hyacint
Používají se kořeny této rostliny, které se zpracují do podoby provázků a poté se vplétají do konstrukce z teaku nebo ratanu. Barva vodního hyacintu je světlá, po vypletení je lakován lesklým lakem. Může se i přibarvovat do tmavé barvy, která je následně z povrchu setřena - tzv. wash. Poté je lakován lesklým lakem, který spolu s přírodní pevností materiálu zajišťuje maximální výdrž.

Upřesněte výběr
Cena od: Cena do:

25 799,- Kč

27 789,- Kč

      řadit podle počet zboží
Zobrazuji 12 z celkového počtu zboží 2
Stránka s výsledky: 1

Malá souprava ANTIQUA s výpletem z banánového listí

 
27 789,- Kč
 

Kat. č. AFS.ANTIQUA_set

Luxusní malá souprava dvou křesílek a stolečku z kolekce BORTOLI má ratanovou kostru a výplet z banánového listí. Polstr má světle béžovou barvu.

Sedací souprava Penang OR

 
25 800,- Kč
 

Kat. č. AXT.154060

Luxusní sedací souprava Penang vyrobená v kombinaci mahagonového dřeva a banánového listu s vysoce kvalitním polstrováním v meruňkové barvě.

Stránka s výsledky: 1
INFORMACE
INFORMACE

APEK

certifikát hobis